Електровелосипеди Haibike

Компанія Haibike, будучи одним з найбільших виробників велосипедів в Німеччині, за останні кілька років випустила кілька функціональних моделей електровелосипедів, підтримавши таким чином область розвитку в світі нових електричних транспортних технологій. Кожна деталь велосипеда опрацьовується до дрібниць, щоб досягти максимальних ходових характеристик. Саме таке ставлення до роботи і зробило компанію Haibike відомої в усьому світі.

Сьогодні велосипеди Haibike, оснащені високотехнологічною електричною трансмісією BOSH і YAMAHA, допомагають людям долати тривалі марафони по бездоріжжю, підкорювати пустелі, підійматися в раніше недоступні гори, а також просто кататися по лісах або їздити на роботу.

  

На сьогоднішній день «Haibike» випускає 37 варіантів електровелосипедів для поїздок, як по міським вулицям, так і бездоріжжю. У нашому каталозі - близько 100 моделей велосипедів Haibike, що представляють абсолютно всі напрямки і види велосипедної їзди, є великий вибір «найнерів» під 29 "колеса, є і класичні 26-ти дюймові, а також новинка з 27,5-дюймовими колесами - для тих, хто ще не визначився з уподобаннями.

Дизайн у електровелосипедів марки Haibike вельми своєрідний, але завжди естетично привабливий. Всі до єдиної електричні моделі Haibike - це технологічно досконалі зразки електровелосипедів.

Трансмісія Shimano бездоганно працює навіть під час пересування по бездоріжжю. Важать велосипеди Haibike, як правило, небагато - не більше 20-25 кг в повній комплектації. Високий перетин шатунів істотно підвищує ефективність педалювання велосипедиста.

  

Зрозуміло, Haibike має і спеціальну лінійку велосипедів для жінок, в яких дизайн змінений на більш естетичний, перероблена велосипедна геометрія і значно полегшені компоненти.

Звичайно, виробник «Haibike» випускає і цілком традиційні велосипедні моделі. Їх асортимент навіть більше, ніж у електричних - близько ста моделей, але високотехнологічна конструкція е-велосипедів є козирною картою компанії Haibike.

Завжди будемо раді допомогти Вам визначитися з вибором, зробити правильну покупку, телефонуйте нам і наші менеджери нададуть вам всі необхідні консультації.