Електровелосипеди: доступний та ефективний транспорт

Нові моделі електричних велосипедів приємно дивують їх шанувальників своїми постійними оновленнями і вдосконаленнями. І нам завжди цікаво дізнаватися про якісь оригінальні байки, яких поки в нашому магазині немає, але будуть з часом. І вже точно - будуть, адже ви нам часто питаєте про найнеймовірніших велосипедах, як здається спочатку. І це нам дуже подобається. Приємно знати, що ви так само, як і ми, віддаєте перевагу цьому виду транспорту, плануєте на ньому поїздки.

Електровелосипед - це величезні можливості для його власника в подоланні довгих дистанцій і горбистого ландшафту. Середня швидкість електричних велосипедів становить, в середньому, 35-40 км / год, тоді як у звичайного - близько 15 км / ч. Велосипед з електродвигуном досить простий в обслуговуванні, догляд за ним не складніший, ніж за звичайним велосипедом, в додаток - йому необхідна лише своєчасна зарядка акумулятора.

Головною відмінністю електровелосипеда є його компактний електродвигун, який може бути закріплений на рамі, а може бути і розташований безпосередньо всередині переднього або заднього мотор-колеса. Саме цей електромотор і є джерелом живлення для двигуна.

Електровелосипеди безшумні під час експлуатації. При розгоні і підйомі в гору всю силу цей байк бере на себе! Маючи відносно невелику вагу, при повній розрядці акумулятора велосипедист може продовжувати рух лише за допомогою педалей. Але, зарядившись від звичайної побутової електромережі в 220В, вже через кілька годин можна продовжити свій шлях.

Цей транспорт не має вікових обмежень, управління ним не вимагає водійського посвідчення. Такий транспорт може вибрати абсолютно будь-який, та й кататися коли завгодно - і взимку, і влітку. Велосипед з електромотором підходить для будь-яких цілей, це можуть бути і міські прогулянки, і щоденні покупки, і виїзд за місто.

Перевагою електровелосипеда є і його компактні розміри, завдяки чому його зручно зберігати навіть у невеликій квартирі або на балконі. Є і складні версії, до того ж вони 100% екологічні і не видають запахи паливно-мастильних матеріалів, як мотобайк.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах на наших сторінках в  FaceBook і YouTube та дізнавайтеся про найактуальніші новини нашої компанії, акції, спеціальні пропозиції, про подальші плани компанії, а також цікаві історії і факти про достоїнства електротранспорту.