Електровелосипеди для міських поїздок

Міські електровелосипеди - це інноваційний гібрид, який поєднує в собі переваги традиційного велосипеда і мопеда, а саме: легка вага, відмінну маневреність, мобільність, високу швидкість, хорошу потужність і неймовірний драйв. При цьому такий велосипед не шумить, що не виділяє шкідливого вихлопу. Електровелосипед дарує міським жителям безкомпромісну свободу пересування, зберігаючи вибір - крутити педалі або з комфортом їхати на електротязі.

Електровелосипеди - далеко не новинка, ними користується певне коло людей і досить непогано себе почуває. На такому транспорті в місті можна швидше доїхати на роботу, аніж на автомобілі чи громадському транспорті, до того ж для здоров'я крутити педалі, навіть за допомогою електромотора, тільки на користь.

Складний міський електровелосипед Xiaomi по супервигідній ціні - знижка 30%

Mi Qicycle важить 14.5 кг, може складатися навпіл, розвиває швидкість до 20 км / год від вбудованого двигуна потужністю 250 Вт і долає на одному заряді до 45 км.

Mi Qicycle може підключатися по Bluetooth до смартфону для GPS-навігації та перегляду інформації про статус електробайка. На власному дисплеї Mi Qicycle також відображається швидкість, рівень заряду і подолана дистанція.

Педалі електробайка постійно вимірюють прикладену навантаження і відповідно регулюють потужність двигуна таким чином, щоб підтримувати необхідний темп руху.

В нашому інтернет магазині ви можете купити електровелосипед для міських поїздок з доставкою в будь-яке місто України.