Електровелосипеди для міських поїздок

Міський електричний велосипед - це один з найпопулярніших сьогодні велосипедів з мотор-колесом, для яких характерні стиль і особлива комфортабельність. Такі електровелосипеди іноді називають "гібриди" і комплектуються вони всім найнеобхіднішим - ліхтарями, багажником, крилами, зручним підпружиненим сідлом і дисплеєм.

Електровелосипеди GoCycle

  

Міський електровелосипед ідеально підходить для невеликих прогулянок вуличками, поїздок на роботу, навчання або в магазин. Часто серед міських електробайк зустрічаються моделі зі складною рамою.

Іноді здається, що зовні електровелосипеди практично нічим не відрізняються від звичайних велосипедів. Головним серйозною відмінністю є його компактний електродвигун - іноді закріпленим на рамі, а іноді розташованим безпосередньо всередині переднього або заднього мотор-колеса. Саме цей електромотор і служить джерелом харчування для двигуна.

Міські електровелосипеди - це інноваційний гібрид, який поєднує в собі переваги традиційного велосипеда і мопеда, а саме: легку вага, відмінну маневреність, мобільність, високу швидкість, хорошу потужність і неймовірний драйв. При цьому такий вело не шумить, що не виділяє шкідливого вихлопу.

Електровелосипеди Mando

Електровелосипед дарує міським жителям безкомпромісну свободу пересування, зберігаючи вибір: крутити педалі або з комфортом їхати на електротязі. На відміну від мопеда, міський електробайк може приводитися в рух педалями, тобто, здатний функціонувати в режимі звичайного велосипеда. Але зручно і те, що мотор всього за кілька секунд здатний розігнати вас до 40-45 км / год.

Велосипед QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1

Нові моделі електровелосипедів, ті, які ви можете купити в нашому магазині, безумовно, дивують своїми постійними оновленнями і технічними удосконаленнями. Такі велосипеди мають компактні розміри, за рахунок чого їх зручно зберігати в квартирі або на балконі, є і складні версії, до того ж вони не видають запахи паливно-мастильних матеріалів, як мотовелосипеди, - 100% екологічні.

Електровелосипед Xiaomi Yunbike C1

В нашому інтернет магазині ви можете купити електричний велосипед для міських поїздок з доставкою в будь-яке місто України.

Пишіть нам на наших сторінках в FaceBook и YouTube - тут ми розповідаємо про найактуальніші новини компанії ELITE BIKE, акції, знижки, спеціальні пропозиції, наших подальших планах компанії, а також цікаві факти, історії та багато різної інформації про переваги електротранспорту.

Обирайте свій електротранспорт - будьте активними!