Електровелосипеди BMW

Компанія BMW зарекомендувала себе як якісний виробник не лише автомобілів, але й велосипедів. Велосипедний ряд від відомого бренду BMW підкорить будь-якого велолюбителя своїм стильним дизайном і сміливими колірними рішеннями. Ці велобайки ідеально підійдуть людям, які цінують стиль, люблять швидкість і не проти уваги оточуючих..

Електровелосипед BMW ELECTROBIKE RD (біло-голубий) модель 2017 року

Технічна сторона велосипедів BMW, як і передбачається, на висоті, адже більшість основних деталей виготовлено японською фірмою Shimano, котра протягом довгих років зарекомендувала себе, як виробник якісних комплектуючих.

Кожна модель обладнана сидінням ергономічного типу, що робить велопрогулянку ще комфортніше, ніж раніше. Рама, кермо і педалі кожного велосипеда BMW виконані з високоякісного алюмінієвого сплаву, що робить байк легшим і більш маневреним. У модельному ряді BMW є велосипеди з різним типом керма, але кожен з них оснащений прогумованими накладками, які не дозволять вашій руці зісковзнути, і забезпечать безпеку під час руху.

Електровелосипед BMW ELECTROBIKE RD (чорно-білий) модель 2016 року

 

Велосипеди BMW розраховані на самі різні типи доріг і різну цільову аудиторію. Будь-яка модель велосипеда BMW втілює собою філософію німецького бренду BMW, гармонійно поєднуючи в собі унікальну зовнішню привабливість і високу функціональність.

Електровелосипед BMW ELECTROBIKE RD (червоно-білий) модель 2017 року

Якщо ви маєте намір купити велосипед BMW - значить, ви надаєте перевагу найсильнішій технологічній складовій і ефектному дизайну. Кожна модель велосипеда BMW - результат багаторічного досвіду фахівців BMW Group в проектуванні і виробництві ідеальних транспортних засобів.

Ми піклуємося про всіх наших відвідувачів і намагаємося регулярно поповнювати наш асортимент. У нас ви можете придбати велосипед відомої фірми BMW за найбільш прийнятною ціною в Україні. Наші менеджери допоможуть вибрати саме ту модель велосипеду BMW, котра найбільш вам необхідна, виходячи з переваг, росту та досвіду у велоспорті.