Електровелосипед-трансформер Gocycle GX

Звичайно ж, це не перший складаний велосипед, але до цього, всі попередні моделі вимагали розбору коліс, весь процес займав кілька хвилин і був націлений на людей, які просто хотіли заощадити місце в своєму будинку або офісі. 

З Gocycle GX розбирання велосипеда представляє опускання підніжки, згинання рами назад на себе щоб два колеса були поруч, складання керма вниз з одного боку і витягування сідла. Потім сідло вставляється в прогумований тримач, який висить між рамою і складеним кермом.

Gocycle GX — це новий погляд на G3 і GS. Це по суті електровелосипед, який можна скласти і розкласти менш ніж за 10 секунд, що робить байк особливо гідною кандидатурою, наприклад, для поїздок на роботу з подальшим розміщенням двоколісного друга в кутку офісу, де він не займе багато місця.

Зовні GX виглядає цілком звично: невеликі колеса і низька рама з високою підсідельною стійкою.

Крутити педалі допомагає електромотор потужністю 500 Вт. В американській версії він розганяє велосипед до 32 км/год. Європейські закони змушують ставити скромнішу силову установку - на 250 Вт і 30 км/год максимальної швидкості. Батареї на 300 Вт * год вистачить на 70 км шляху. Акумулятор знімний, від домашньої розетки він заряджається за сім годин і вдвічі швидше - від зарядної станції, яку пропонують за додаткову оплату. Важить GX - всього 17,8 кг.

GX обладнаний індикатором заряду батареї на кермі і Bluetooth-передавачем, що дозволяє змінювати змінювати режим їзди за допомогою додатка на смартфоні, а також збирати різну статистику про поїздки.

Gocycle зламав усталені уявлення про велосипедах, він створений з магнієвого сплаву, тим самим будучи першим таким велосипедом в світі. Це ідеальний міський електровелосипед, що ідеально підходить для щоденної їзди.

Купити електровелосипед Gocycle