Електровелосипед Mando Footloose - кращий вибір для міста

Mando Footloose - перший в світі гібридний електровелосипед без традиційного велоланцюга, так, саме БЕЗ ланцюга. І це ще не все! Дивує й те, що педалі за допомогою вбудованого мотор-генератора використовуються для вироблення електроенергії, а не для забезпечення руху. Адже круто ?!

Електричний велосипед Mando Footloose вигідно вирізняється з-поміж е-байків своїм досить оригінальним дизайном. Цей байк не один раз вже справив фурор на Міжнародних виставках Eurobike і ISPO Bike, а сьогодні має всі шанси стати одним з найпопулярніших видів транспорту.

Mando Footloose - новий спосіб подорожувати 

Нове чудо техніки здатне проїжджати до 30 км БЕЗ фізичної допомоги велосипедиста, покладаючись лише на заряд акумулятора. Але якщо вам захочеться крутити педалі - будь ласка, таким чином ви зможете зробити діапазон пробігу цього електричного велосипеда практично безмежним.

Педалі цього гібриду використовуються трохи не так, як в традиційному велосипеді. Натомість, для забезпечення руху коліс, повороти педалей призначені для додаткової підзарядки батарей! Під час їх обертання розкручується генератор, приєднаний до них, завдяки цьому електрику забезпечує і роботу електроніки, і надходить до батареї велосипеда, заряджаючи її.

Mando Footloose: компактний, маневрений, складаний

Електровелосипед Mando Footloose володіє неймовірно компактним складним корпусом, немає ніяких гострих кутів, завдяки чому може стати незамінним для того, хто змушений їздити в громадському транспорті. Якщо необхідно зробити транспортування Mando Footloose, то робиться це практично за лічені секунди, достатньо лише натиснути на кілька важелів.

Як керувати Mando Footloose?

Керування гібридним е-байком виконується за допомогою електронної панелі керування (ПК) HMI, зафіксованої на кермі. Велосипедист може стежити за рівнем заряду батареї, що розвивається швидкістю, кількістю генерується електричної енергії, пройденою відстанню. Вбудований бортовий комп'ютер аналізує характер дорожнього покриття, його нахил, регулює швидкість руху велосипеда, щоб уникнути надмірної розтрати енергії батареї. При знятті ПК будь-які рухи велосипеда блокуються автоматично, таким чином можливість крадіжки зводиться нанівець.

Mando Footloose, на відміну від багатьох електровелосипедів, дозволить вам не тільки економити кошти, а й отримати під час їзди максимальне задоволення.

Друзі, наша компанія - офиційний дилер торгової марки Mando в Україні.

Саме тому ви можете купити електровелосипед Mando Footloose за найвигіднішою ціною в Україні.