Електровелосипед і зима

Поїздки на електровелосипеді влітку приносять багато позитивних емоцій і навіть дають змогу уникнути використання громадського транспорту. А що робити, коли погода псується та приходить зима?

Деякі байкери закривають сезон, а хтось катається взимку на велосипеді і не має жодного дискомфорту. Ми вже писали про те, що взимку на велосипеді можна чудово кататися і не відчувати при цьому дискомфорту. Електровелосипед взимку цілком собі підходить як транспорт.

Зимові електровелосипеди - королі бездоріжжя і снігових покривів, що рухаються за допомогою акумулятора та електромотора.

Що таке зимовий велосипед? 

Ним може стати абсолютно будь-який і звичайнісінький велосипед, який хоч трохи підготовлений для холодної погоди – замінено масло у вилках, сальники промазані силіконом, гальма промиваються після кожної поїздки та встановлена ​​більш-менш (не обов'язково зимова) гума.

У понятті зимовий велосипед немає нічого надзвичайного. Швидше важливо, щоб велосипедист мав достатні навички педалювання взимку і міг правильно вибрати потрібний одяг. А також розумів у велотеорії хоч трохи більше, ніж «А у тебе гума на вело зимова? Це ти тому так добре їдеш по снігу і не ковзаєш... »

Тим часом існує цілий клас велосипедів, який позиціонується виробником, як зимовий велосипед. Ці велосипеди отримали назву фетбайк (від англ. товстий велосипед). Початковою ідеєю створення фетбайка була спроба зробити велосипед, здатний переміщатися без особливих зусиль пухким снігом, брудом та піском. Спочатку, власне, ідея товстих коліс і з'явилася саме як спосіб пересуватися на велосипеді пухким снігом як на лижах.

Велосипедисти зі стажем та шанувальники постійних спортивних тренувань давно вже використовують велосипеди протягом року незалежно від погоди.

Нам було б цікаво дізнатись вашу думку, друзі: вам подобається кататися зимою на електровелосипеді?

Пишіть нам, ми тут - FaceBook | YouTube