Електровелосипед - це свобода пересування

Сьогодні електровелосипед – найкращий варіант для того, хто обирає активні види відпочинку, а також зручний індивідуальний міський транспорт.

Маневреність велосипеда з акумуляторною батареєю дозволяє їх власникам уникати заторів. При цьому права на електровелосипед не потрібні, як і спеціальні навички - впоратися з керуванням може кожен, незалежно від ступеня його фізичної підготовки. Важливо, що кожен водій може самостійно регулювати навантаження - завжди можна перейти на педалювання.

Скільки коштує електровелосипед

Величезна кількість пропозицій на сучасному ринку дозволяє кожному, хто бажає, купити електровелосипед - як доступну за ціною модель, так і дорогі ексклюзивні модифікації. Ціна електровелосипеда складається з ряду опцій, де основними є технічні та експлуатаційні показники, дизайн також має велике значення.

Потужність мотору впливає на силу розгону байка і те, наскільки легко він буде підніматися в гору. Потужні моделі коштують дорожче і збільшують вагу байка.

  • Мала потужність - до 350 Вт - такі байки розганяються до 20-25 км, вони більш легкі й компактні.
  • Середня - 350-500 Вт - набирають швидкість до 35 км. Такими двигунами оснащують міські, складні і вантажні моделі.
  • Висока - більше 500 Вт - це шосейні і спортивні електричні велосипеди, здатні розвивати швидкість від 40 км.

Існують моделі з двигунами потужністю 1000 Вт, вони можуть їхати зі швидкістю до 55 км/год, але це, мабуть, надто швидко для електровелосипеда в міських умовах.

Ємний акумулятор

Від ємності акумулятора залежить те, скільки кілометрів ви зможете проїхати на одному заряді. На цей параметр впливають вага велосипедиста, наявність підйомів на маршруті, швидкість їзди. Пробіг збільшиться в 2-3 рази, якщо при їзді велосипедист крутить педалі. Краще всього вибрати модель з літій-іонним акумулятором: у нього висока питома ємність. Такий АКБ швидко заряджається, має компактні габарити і розрахований на 500-1000 циклів заряду. Він довговічний і безпечний, але при температурі мінус 10 починає швидше розряджатися (або вимагає додаткового утеплення).

На електровелосипед, обладнаному амортизатором, їхати комфортніше. Якщо амортизатора немає, ви швидко втомитеся від поштовхів і вібрації при їзді навіть по якісному асфальту.

Де купити електровелосипед

Асортимент електричних велосипедів сьогодні досить широкий навіть в рамках одного виробника. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, мати різний запас ходу, відрізнятися швидкістю і діаметром коліс. Знаючи основні характеристики кожного виду електровелосипеда, можна відшукати модель, яка підходить конкретній людині. Тоді райдер буде впевнено почувати себе в велосипедному сідлі, отримуючи від поїздок заряд позитивної енергії.

У нашому магазині ви отримаєте не лише повну інформацію про моделі велосипеда, які вас зацікавили, ми також пропонуємо тест-драйв, що важливо при покупці електровелосипеда.

Купуйте електричн велосипед в ELITE BIKE

і насолоджуйтесь свободою пересування!