Електровелосипед - це швидко, зручно і комфортно

Відчуваєте, що вам не вистачає швидкості? Втомилися крутити педалі і не бажаєте приїздити на роботу в мокрій футболці? Тоді давайте знайомитись з новим захопленням міських жителів усього світу, - електровелосипедом. У Європі, наприклад, в деяких містах, трапляються затори навіть на велодоріжках через величезної кількості велосипедистів.

  

Чому електровелосипед - це зручно

Головна відмінність електровелосипеда від звичайного - наявність акумулятора, який заряджається від мережі. Ви можете їздити в двох режимах - використовувати електродвигун або крутити педалі, якщо села батарея або вам хочеться розім'ятися. Для водіння електровелосипедів не потрібні права, а управляти ними може будь-хто, вікових обмежень - немає.

Якими бувають електровелосипеди

Електровелосипеди відрізняються один від одного, в основному, розміром коліс і вагою. Деякі моделі - справжні важковаговики (20-50 кг). Колеса, як правило, мають діаметр 16 і 20 дюймів. Електробайкі можуть бути і складними, але якщо ви плануєте перевозити на ньому пасажирів, вантажі або кататися по нерівних дорогах, то краще вибрати велику модель з цільної рамою. Для літніх людей рекомендуються моделі з хорошими, можливо, передній і задній, підвісками для комфортного подолання нерівностей на дорогах.

Гальма

Абсолютно всі електровелосипеди оснащені гальмами. Їх вигляд залежить від потужності двигуна: до 350 Вт - вам буде досить V-brake, для моделей з потужністю 350 Вт - обов'язкова наявність дискового гальма, для 500 Вт - двох дисків.

Електровелосипед - це відмінний варіант для того, хто не хоче втомлюватися в дорозі або звик завжди їздити на роботу в "дрес-коді". Купуючи електровелосипед, ви забуваєте про багато проблем, з якими стикаються любителі класики - це тривалі дистанції, важкі підйоми в гору і низька швидкість.

Вдалих покупок і приємних поїздок!