Електровелосипед: експлуатація та догляд

Експлуатація та обслуговування електричного велосипеда практично нічим не відрізняється від звичайного велосипеда. І їздити електробайк може по тих самих місцях, де і звичайний велосипед. Як правило, електровелосипед захищений від бризок, але кататися під проливним дощем все ж не рекомендується.

Тримайте його в чистому і змащеному вигляді, очищення від бруду здійснюйте тканиною, змоченою у воді. Забороняється застосовувати мийки під тиском, занурювати електровелосипед в воду, так як це може привести до виходу з ладу електронних компонентів електровелосипеда.

Окремо варто сказати і про експлуатацію акумуляторної батареї.

  • Наприклад, літій-іонну батарею можна експлуатувати при температурі повітря від 0 до +35 градусів. При негативних температурах такі батареї швидко деградують. Їх зберігання здійснюється від -20С до + 50С з зарядом 50% від номіналу. Термін служби такої батареї становить в середньому 3 роки.
  • Літій-залізофосфатні батарею можна експлуатувати на розряд і зберігати від -20С до + 50С. Заряджати від 0 до +50 градусів. Зберігання літій-залізофосфатні батареї рекомендується при 70% заряду. Термін служби такої батареї становить 8 років.

Приходьте до нас в магазин, ми завжди раді допомогти вам порадою. Тут ви також можете провести тест-драйв модел велосипеда, що вам сподобалась, що допомоще впевнено здійснити свою покупку.

Також ви можете знайти нас в соціальних мережах FaceBook , YouTube , Instagram, де першими будете дізнаватись про найрізноманітніші цікаві факти про електровелосипеди та інші новинки нашого магазину, ви зможете купити бажаний електротранспорт за акційною ціною.

Магазин ELITE BIKE пропонує своїм покупцям консультативну допомогу 24/7 і доступну політику цінотворення.