Електровелосипед для міста

Для прогулянок міськими вулицями і парковими доріжками використовують спеціальний міський велосипед, який часто називають сітібайк. Такий велосипед ідеально підійде для того, хто не надто захоплюється спортом, однак воліє «покрутити педалі», а не стояти в довгих заторах мегаполісу. Сітібайк простий в управлінні, зручний в експлуатації, він чудово підходить для неспішної їзди.

Сітібайк: особливості міського велосипеду

Електровелосипед Xiaomi Yunbike C1

Чим міський велосипед відрізняється від інших типів велосипедів - це перше, що потрібно знати перед його покупкою.

Наприклад, для сітібайку є характерними великі колеса із середніми шинами. Найчастіше у таких велосипедів встановлена ​​педальная гальмівна система, є ​​захист ланцюга, на колесах присутні незнімні щитки. Спеціально для руху по місту байк комплектується фарами, поворотниками, сигналом. Міські велосипеди відрізняються високою посадкою і комфортним сідлом. Але щоб правильно підібрати велосипед, варто звернути свою увагу на деякі особливості його конструкції.

Велосипед QiCycle MiJia Folding Electric Bike EF1

  

Рама міського велосипеду

Рама сітібайку може бути закритою або відкритою (без верхньої перегородки), що ніяк не впливає на комфортність пересування. На вибір впливають лише власні переваги. Необхідно поцікавитися, з якого матеріалу виконана рама, так як різниця відчутна. Алюмінієва рама - легша, підходить для швидкісного катання. Якщо ви надаєте перевагу спокійному і неспішному стилю їзди - вибирайте раму зі сталі.

Електрический велосипед GOCYCLE G3 (чудова акція до 10 червня!)

Размір колес

Як правило, в сітібайках розмір коліс складає 26 і 28 дюймів. На колесах меншого розміру їздити зручніше, оскільки ними легше керувати, однак 28 дюймові колеса краще справляються з бордюрами і сходами.

Щоб підібрати електровелосипед для міста, на якому буде максимально зручно кататися, потрібно вміти правильно визначити розмір його рами. Визначити яка «ростовка» ваша можна безпосередньо примірявши великий в нашому магазині.

Міський електровелосипед SDURO Trekking S 6.0 - вже в Україні!

ELITE BIKE - це великий асортимент і вигідні ціни. У нас ви можете вибрати велосипед за типом (гірський, міський, підлітковий, складний), кольором, зросту, типу рами, рівню гальм, швидкостей інше. Ми здійснюємо доставку по Україні в найкоротші терміни!