Електровелосипед AUDI WÖRTHERSEE

Німецький автовиробник Audi представив любителям швидкості чудовий електричний велосипед the e-bike Wörthersee. Інженери компанії показують,як вже сьогодні виглядають 3 важливих елемента нашого життя: енергія майбутнього, двигун майбутнього і місто майбутнього.

Під час розробки електричного велосипеда Audi e-bike Wörthersee застосовувалися принципи проектування, які використовуються в автоспорті. Електровелосипед здається строго функціональним, неймовірно точним і високо емоційним. Безумовно, дизайнерські зусилля були спрямовані на його спортивну функціональність, всі його елементи пов'язані з його функціональністю і технічними характеристиками.

 

Цей електровелосипед вперше був представлений в травні 2012 року на автомобільній виставці в якості прототипу електричного мотоцикла. Ця виставка щорічно проводиться в австрійському місті Райфніц, розташованому біля мальовничого озера Вертензеє, завдяки близькому розташуванню до нього вона і отримала свою привабливу назву.

Рішення виробляти електровелосипеди, компанія Аudi прийняла завдяки тенденціям сьогоднішньої моди на інноваційні види транспорту. Безумовно, розробники усвідомлюють, що для лідерства і в цьому напрямку, потрібно охопити весь спектр транспортних засобів, які працюють на різних видах енергії. Аudi планує розширити свій асортимент і забезпечити доступ своїх відомих брендів на нові світові ринки.

Саме тому компанія почала випуск електровелосипедів, які вже досить популярні в Європі, Азії та багатьох містах США. Найближчим часом планується внести кардинальні зміни в роботу транспортної інфраструктури. щоб зменшити залежність людей від бензинового транспорту і запобігти їх згубний вплив на навколишнє середовище.

Нова модель електровелосипеда Audi Wörthersee, була розроблена з метою створення бездоганного і безпечного виконання екстремальних велотрюків. Величезною перевагою цього велосипеда є підтримка функції запису всіх проробляємих трюків, що дає можливість велосипедисту зафіксувати свої досягнення і навіть похвалитися ними своїм друзям, поширивши запис, наприклад, в Facebook. Така інтеграція з соціальними медіа і ПО робить електровелосипед унікальним.

Рама: легка, карбонова

Раніше одним з недоліків електричних велосипедів бувла їх вага. На жаль, акумуляторні батареї завжди були досить важкими. Це відчувалося в той момент, коли батареї розряджалися, і велосипедисту потрібно було самостійно крутити педалі.

Електричний велосипед Audi Wörthersee має не тільки легку раму, виконану з карбону (вуглецевого волокна), а й колеса з вуглепластика (армована вуглецевим волокном пластмаса). Вага рами - не більше 1,6 кг, а коліс - 1,32 кг. Електровелосипед, разом з батареєю, важить всього 21 кг. Така невелика вага робить Audi Wörthersee дивним електродосягненням.

 

Батарея: комплектація, заміна

Деякі електричні велосипеди, на додаток до своєї значної ваги, виглядають незграбно з великою батареєю, прикріпленою до багажника. Однак з кожним роком технологія виробництва електровелосипедів все більш поліпшується, і дизайнери знайшли нове місце для розміщення батареї. У лінії електровелосипедів Audi Wörthersee літій-іонний акумулятор і електро керуюча система розміщені в порожнинах карбонової рами. До того ж акумулятор легко знімається, що дає можливість велосипедисту вибір поїздки без допомоги електроніки. Для повного заряду батареї від мережі змінного струму велосипеду Audi Wörthersee знадобиться близько 2,5-3 години.

Двигун

Цей велосипед обладнаний магнітним мотором, максимальна потужність якого становить 2,3 кВт. Максимальний крутний момент заднього колеса - 250 Нм. Акумулятор і електродвигун знаходяться в найнижчій точці рами велосипеда, створюючи при цьому центр ваги. Велосипедист управляє роботою двигуна за допомогою традиційної ручки-газу, а регулює режим їзди за допомогою велокомпьютера.

 

Гальма, система перемикання швидкості

Електровелосипед Audi Wörthersee оснащений 9-ма передачами перемикання швидкості, які перемикаються з допомогою гідравлічного приводу. Плавне і безпечне гальмування забезпечують задні гідравлічні дискові гальма.

 

  

Велокомпьютер, режими подорожей

Велосипед Audi Wörthersee оснащений 5-ма режимами поїздки. Водій самостійно може вибрати найбільш вигідний і цікавий для нього варіант балансу між самостійним педалюванням і роботою електродвигуна. Весь процес руху фіксує велокомпьютер, оснащений Wi-Fi. На екрані комп'ютера відображається рівень заряду батареї і швидкість руху.

 

Швидкість руху

У режимі «pedeles» (робота електродвигуна + педалювання водія) велосипед може досягати максимальної швидкості 80 км (50 миль / год), з дальністю пробігу на одному заряді близько 70 км. У режимі роботи одного електродвигуна, без додаткового педалювання, швидкість становить 30 миль / год.

Екстрім

Електричний велосипед Audi Wörthersee вже має світове визнання в якості спортивного E-Bike. Це перший велосипед, комп'ютерна система якого дає можливість врегулювати кут нахилу заднього колеса, запобігаючи можливості падіння будь-кого, навіть початківця, екстремала.

З огляду на те, що E-Bike Audi Wörthersee - це кросовер, популярність його серед справжніх фанатів велосипедних гонок - забезпечена.