Електротранспорт від EliteBike

Кожен день проводити більшу частину свого часу в автомобільних пробках вже ніхто не бажає. У цьому і немає необхідності, так як можна придбати персональний вид транспорту, який буде забезпечувати не тільки вільне пересування, а й корисний для екології в цілому. До того ж весь світ уже почав переходити на надійний, практичний і дешевий вид транспорту - персональний електротранспорт - електричні велосипеди, скутери, мотоцикли, самокати, гіроборди інше.

У нашому магазині ви можете придбати найостанніші розробки в цьому напрямку від провідних виробників з усього світу - в епоху інноваційних технологій ультрасучасні гаджети для пересування стали реальністю.

- Якому виду персонального електротранспорту ви надаєте перевагу? Що вибираєте?

    

Eлектричні велосипеди

Навіть звичний нам велосипед, якщо його оснастити мотор-колесом, перетворюється в електричний транспорт. І перевагою його є те, що тепер можна їздити на досить тривалі відстані, не боячись втоми, так як запас ходу на електровелосипед може становити від 30 до 100 кілометрів, а максимальна швидкість досягати 80 км / ч.

Електроскутери

Скутери - досить популярний вид транспорту. Але останнім часом все більше людей віддають перевагу сучасним моделям, які використовують в якості палива звичайну електрику. Такі моделі швидко набирають популярність по всьому світу завдяки своїм компактним розмірам, відносно низькою ціною і достатньому пробігу на одному заряді. Серед виробників можна виділити, як і іменитих автомобільних брендів, так і нікому невідомих стартапів. У нашому магазині ви можете придбати найостанніші розробки в цьому напрямку від провідних виробників з усього світу.

Електроколеса, моноциклі

Моноколеса, або моноцикли, з'явилися відносно недавно, як розвиток ідеї всесвітньо відомого «Сігвея». В основі цього виду транспорту знаходиться гіроскоп, який дозволяє тримати рівновагу. Головною перевагою моноколеса є його компактний розмір, який дозволяє без проблем розмістити моноцикл навіть в звичайному рюкзаку. Та й вага такого транспортного засобу не перевищує 10 кг. Запас ходу незначно варіюється від моделі до моделі, але знаходиться, як правило, в межах 20-25 км. Максимальна швидкість може бути цілком пристойною - до 20 км / ч.

Електросамокати

Проміжною ланкою між електровелосипедами і моноциклами, покликані стати електросамокати. Цей вид персонального транспорту характеризується компактними розмірами і доступною вартістю. Безумовно, до розмірів моноколес їм далеко, зате в разі повного розряду батареї ви і далі будете в силах продовжувати рух. Залежно від моделі електросамокат здатний подолати відстань до 50 км, при цьому максимальна швидкість може бути близько 60 км / ч.

На цьому, мабуть, все. Якому виду персонального електротранспорту віддаєте перевагу ВИ? Вибирайте на нашому сайті, читайте відгуки, телефонуйте або пишіть, і наші професійні менеджери допоможуть вам зробити свій вибір.