Електротранспорт ELITE BIKE

В нашому магазині ELITE BIKE ви можете купити будь-який вид електротранспорту - електровелосипеди, ультрасучасні квадрокоптери, скутери, гіроборди, моноколеса, електросамокати, сігвеї. Всі вони використовують в якості джерела енергії електрику, а в якості приводу - тяговий електродвигун.

Електротранспорт - це екологічно чистий вид транспорту, так як не викидає в атмосферу відходи згоряння палива. Основними перевагами його є висока продуктивність та екологічність.

У багатьох країнах електричний транспорт використовується в якості основного перевізника пасажирів всередині міста. Основні кошти міського пасажирського електротранспорту - це трамваї, метрополітен, тролейбуси, електропоїзди, фунікулери, монорельси. Практично будь-який бензиновий двигун можна замінити електричним. А, значить, будь-який транспортний засіб може використовувати електричний двигун.

Машинобудування і сучасна наука вже мають у вигляді розробок різні електротранспортні засоби: електромобілі, електробуси, літаки на електричній тязі, електричні підводні човни інше. Та й електромобілі в багатьох країнах вже давно стали буденними.

    

Електровелосипеди сьогодні - це найкращий наш супутник на вулицях великих міст. Багато моделей створено для пересування в будь-яких умовах - чи то дощ, сніг, мокрий гравій, бруд або пісок. А деякі спортивні електровелосипеди здатні розвивати швидкість до 70 км / год. Купуючи в нашому магазині електровелосипед, ви купуєте можливість пересування в будь-яких умовах.