Електротранспорт для сучасної людини (відео-інтерв'ю)

Автомобільні теми ніколи не покинуть перші місця і ті головні теми, котрі ведуть чоловіки. Та хіба лише вони? Жінки часто випереджають чоловіків у сміливості вибору і швидкості прийняття рішення. Та що там говорити про нас, наші діти - активні користувачі електротранспорту! Вони прагнуть їздити на різних електродевайсах - скутерах, самокатах, гіробордах, моноколесах, гіроціклах, з захоплюючим видом потім розповідаючи нам про свої прогулянки.

Рекуперація енергії або динамо-машина. Чи знайомі вам такі терміни, які допомагають їздити набагато довше часу, запропонованого виробником? Чим відрізняється гіроборд від гіроскутера? І що ж вибрати - електроскутер чи електромотоцикл?

Якщо ні, тоді точно подивіться-послухайте відео-інтерв'ю з Антоном Гришко, експерта по персональному електротранспорту компанії ELITE BIKE, який розповість багато цікавого про сучасний транспорті в гостях радіо "Голос Столиці".

З кожним роком в Україні спостерігається стрімке зростання електротранспорту. Те, що ще вчора було новинкою, сьогодні вже стає реальною буденністю. У цьому відео-інтерв'ю ви дізнаєтеся думку професіонала про те, що вибирає сьогодні для їзди сучасна людина, які пріоритети і вимоги ставляться до електричних девайсів, скільки можна проїхати на електросамокаті і багато іншого цікавого.

Всі наші співробітники - професіонали своєї справи, чудово знають весь асортимент товару, представлений компанією ELITE BIKE. Ми з радістю допоможемо вам підібрати бажаний персональний транспорт, максимально враховуючи всі ваші побажання. Сміливо звертайтеся до нас за вказаними телефонами в розділі "Контакти" або приходьте в наші магазини - і наші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір.

Також ви можете знайти нас в соціальних мережах, де дізнаєтеся багато цікавих фактів про електротранспорті, новинки, і, що приємно, зможете купити бажаний транспорт за акційною ціною. Телефонуйте або пишіть - будемо раді допомогти, адже ми працюємо для вас!