Електроскутер: висока швидкість і ніякого шуму!

Якщо ви вирішили позбутися від проблем з пересуванням по місту, вам варто купити електроскутер в нашому магазині. Такі електричні мотоцикли користуються сьогодні великим успіхом! Адже це найсучасніший вид транспорту, який допомагає швидко пересуватися практично по будь-якій дорозі, без шуму і, до того ж, вигідний матеріально.

Електроскутери мають вельми привабливий сучасний вигляд, до того ж вони не потребують обслуговування і привертають зацікавлені погляди на будь-якій дорозі.

Любителі електроскутерів вважають їх головним достоїнством - відсутність шуму під час руху. Це дає можливість байкерам влаштовувати нічні переміщення по околицях, не привертаючи увагу оточуючих людей. Але і вдень набагато приємніше пересуватися транспортом, який не видає гарчали звуків.

Електромотоцикл - це найбільш швидкий пристрій серед інших 2-х колісних представників електричного транспорту. Він володіє потужним двигуном (від 3 до 10 кВт), який дозволяє розганятися навіть до 160 км / год, і, звичайно ж, не кожен транспортний засіб, що заправляється бензином, може похвалитися таким показником!

Електромотоцикли характеризуються чудовими показниками динаміки розгону, зручністю в управлінні і відмінними технічними характеристиками. В середньому скутер може без підзарядки подолати відстань до 90 км. Щоб повністю зарядити акумулятори, знадобиться 4-6 годин, а якщо проводити цю процедуру через спеціальний пристрій, час скоротиться до 2 годин.

Електрична мототехніка купується сьогодні і для підлітків, і для літніх людей. Причина популярності - в простоті і зручності експлуатації. А також в тому, що електроскутери не потребують пального і заправок. Але потужність такого транспорту досить велика для швидких поїздок, вам потрібно буде тільки вчасно підключати скутер до електромережі.

Широка різноманітність моделей нашого магазину дозволить вам знайти електроскутер, який на 100% буде відповідати всім вашим побажанням і вимогам.

Електроскутер має очевидні переваги.

- Немає необхідності заправляти його паливом, а, відповідно, відпадають ті проблеми, з якими стикаються власники бензинових пристроїв.

- Електромотоцикл практично не потребує догляду. Все, що потрібно для його роботи - вчасно заряджені акумуляторні батареї.

- Екологічність електромотоциклів. Цей транспорт абсолютно нешкідливий для атмосфери.

У нашому магазині представлений великий вибір електроскутерів, що розрізняються потужністю і тривалістю ходу без підзарядки. Ви зможете підібрати підходящий екземпляр, як для пересування по місту, так і більш спортивні варіанти.