| Тип товару | Електроскутер |
|---|---|
| Бренд | YADEA |
| Модель | T9 |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс. |
| Категорія | електроскутер |
| Вікова категорія | дорослі |
| Матеріал виробу | пластик, гума, метал |
| Обладнання | зі спинкою, з підставкою для ніг, з підсвічуванням |
| Призначення | для дорослих, для дорожнього покриття |
| Тип рами | відкрита |
| Потужність | 2500 Вт |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Діаметр коліс | 12" |
| Акумулятор | 72 В / 20 А·ч |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотний AGM |
| Час заряджання | 8 год |
| Автономний пробіг | 70 км |
| Гальма | дискові |
| Амортизація | двопідвісний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Покришки | 100/80-12", 90/90-12" |
| Пол | унісекс |
| Вага | 139 кг |
| Розмір | 1860 × 715 × 1070 мм |
| Комплектація | електричний скутер, інструкція, гарантійний талон |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації


















