| Тип товару | Електроскутер |
|---|---|
| Бренд | YADEA |
| Модель | LUNA |
| Колір | чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип рами | закрита |
| Потужність | 18000 Вт |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Діаметр коліс | 10" |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотний AGM |
| Час заряджання | 8 год |
| Автономний пробіг | 60 км |
| Гальма | дискові, барабанні, потрійні |
| Амортизація | з амортизаційною вилкою |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Пол | унісекс |
| Вага | 90 кг |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації


















