| Тип товару | Електроскутер |
|---|---|
| Бренд | YADEA |
| Модель | LUNA |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс. |
| Категорія | електроскутер |
| Вікова категорія | дорослі |
| Матеріал виробу | пластик, гума, метал |
| Обладнання | з підсвічуванням, з підставкою для ніг |
| Призначення | для дорослих, для дорожнього покриття |
| Потужність | 1800 Вт |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Діаметр коліс | 10" |
| Акумулятор | 60 В / 20 А&m |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотний AGM |
| Час заряджання | 8 год |
| Автономний пробіг | 60 км |
| Гальма | дискові, барабанні |
| Амортизація | двопідвісний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 95 кг |
| Розмір | 1755 × 1220 × 695 мм |
| Комплектація | Електричний скутер |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації


















