| Тип товару | Електроскутер |
|---|---|
| Бренд | YADEA |
| Модель | GT35 (green) |
| Колір | зелений |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс. |
| Категорія | електроскутер |
| Вікова категорія | дорослі |
| Обладнання | з LED-дисплеєм, з протиугінною системою, з підсвічуванням |
| Особливості | безкамерні зносостійкі покришки, потужний і надійний двигун, передні дискові та задні барабанні гальма, можливість перевезення пасажира, місткий багажник під сидінням, протиугінна система, LCD-дисплей, графеновий акумулятор із збільшеним циклом |
| Призначення | для дорослих |
| Потужність | 2400 Вт |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Діаметр коліс | 16" |
| Акумулятор | 72 В / 23 А·ч |
| Тип акумулятора | графеновий |
| Час зарядки | 6 год |
| Автономний пробіг | 80 км |
| Гальма | барабанні, дискові |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Покришки | безкамерні |
| Пол | унісекс |
| Вага | 110 кг |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації


















