| Тип товару | Електроскутер |
|---|---|
| Бренд | YADEA |
| Модель | E8S (white) |
| Колір | білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 12 міс. |
| Категорія | електроскутер |
| Вікова категорія | дорослі |
| Обладнання | з підсвічуванням, з протиугінною системою, з LED-дисплеєм |
| Особливості | інформативний LCD-дисплей, потужний і надійний двигун 2000 Вт (3000 Вт макс.), безпечна гальмівна система, графеновий акумулятор 72 В 38 А·ч, безкамерні зносостійкі покришки, можливість перевезення пасажира, USB-роз'єм сидінням, протиугінна система |
| Призначення | для дорослих |
| Потужність | 2000 Вт |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Діаметр коліс | 16" |
| Тип акумулятора | графеновий |
| Час заряджання | 6 год |
| Автономний пробіг | 110 км |
| Гальма | дискові |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Покришки | 90/80-12 (передні та задні) |
| Багажник | пластмаса |
| Пол | унісекс |
| Вага | 137 кг |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації


















