| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип товару | Електроскутер |
| Колір | Синій |
| Країна виробництва | Китай |
| Призначення | Для дорослих |
| Потужність двигуна | 2000 Вт (до 3000 Вт макс.) |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Запас ходу | Більше 100 км |
| Тип рами | Закрита |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Діаметр коліс | 16" |
| Тип акумулятора | Графеновий (72 В, 38 А·ч) |
| Час зарядки | 6-8 годин |
| Кількість коліс | 2 |
| Гальма | Дискові |
| Обладнання | Протиугінна система, LED-дисплей, підсвічування, USB-роз'єм |
| Особливості | Пасажирське місце, багажний відсік під сидінням, безкамерні покришки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Стан постачання | Розібраний |
| Вага | 137 кг |
| Габарити упаковки | 860 × 1750 × 580 мм |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації


















