Електроскутер Kiwano K01 - завжди приємні поїздки

Післе того як винахідники побачили, що технологія транспортного засобу, що балансуються, - не тільки життєздатна, але й успішна, вони почали розвивати її далі. Так був створений моноколісний електроскутер K01.

Приголомшлива акційна ціна і неймовірна затребуваність моноколесного електроскутера K01

підштовхнули нас нагадати вам про цей електричний скутер. 

ККуди б ви не пішли, вам захочеться взяти його з собою.

На скутері встановлений електромотор потужністю 1000 Вт, який дозволяє розвивати максимальну швидкість до 32 км / год. Крім цього, акумулятор ємністю 232.2 Вт дозволяє здійснювати тривалі поїздки по місту - до 32 км. До того ж, Kiwano K01 покликаний допомогти більш легкому збереженню балансу під час їзди.

Kiwano K01 самостійно балансує, він може управлятися бездротовим способом через додаток на мобільному телефоні, а також має амортизаційну підвіску, яка поглинає удари. Його вага має всього 16 кг. Це пристрій був створений для найприємніших поїздок.

 

Електричний скутер Kiwano KO1 Electric Scooter підійде і новачкам, і просунутим користувачам, які захоплюються виконанням трюків. Але головна умова для його застосування - відмінне балансування, тобто ви повинні чудово володіти своїм тілом в дорозі: все-таки - одне колесо.

Але будьте певні, скутер подарує вам неперевершений досвід катання і легкість управління, на які не здатен жоден інший електричний транспортний засіб.

Куди б ви не пішли, вам захочеться взяти його з собою.