Електроскутер Jetscoot Chopper - це справжнє задоволення від поїздки

Мотоцикл, скутер, самокат, мопед? Не можете визначитися в своєму виборі електротранспорту для поїздки міськими вулицями? Тоді - чопер від GTF! Електроскутер Jetscoot Chopper дозволить вам отримати справжнє задоволення від поїздки.

 

Сучасне покоління обирає абсолютно новий екологічний засіб пересування - електроскутер GTF jetscoot Chopper edition. Цей мінібайк поєднує в собі кращі характеристики скутера і мопеда, класичний комфорт та інноваційні технології.

Унікальний дизайн, зручна посадка, майже беззвучна їзда - все це підкреслить ваш активний характер, надаючи простір для самовираження. Пересуваючись на ньому, у вас будете відчувати почуття легкості і польоту.

  

Електроскутер jetscoot Chopper edition працює на електроенергії: досить підключити його до розетки, залишити на 6 годин - заряду акумулятора вистачить, щоб подолати відстань до 90 км! До того ж електроскутер має плавне, динамічние і, в той же час, швидке прискорення. Швидкість в 50 км / год він досягає всього за 8 секунд. Поїздка при цьому буде майже беззвучною, що дозволяє отримувати від їзди справжнє задоволення.

  

Jetscoot Chopper чудово підходить для поїздок містом.

Ви можете купити електроскутер jetscoot Chopper edition в нашому магазині і насолоджуватись легкою дорогою та відчуттям польоту.