Електроскутер jetscoot Chopper edition

Сучасне покоління обирає абсолютно новий екологічний засіб пересування - електроскутер jetscoot Chopper edition. Цей мінібайк чудово поєднує в собі комфорт і новітні технології, кращу характеристики скутера і мопеда.

Цей мінібайк - справжній витвір мистецтва. Його стильний зовнішній вигляд відразу притягує погляди перехожих, викликаючи блиск в очах. Лише одного разу сівши на нього, ви вже не зможете відмовити собі в задоволенні їздити на ньому щодня.

Унікальний дизайн гармонійно відображений в кожній лінії, підкреслюючи активний характер і надаючи простір для самовираження.

Зручна посадка дозволяє використовувати цей електричний скутер людині будь-якій пропорції. Пересуваючись на ньому, у вас виникне неймовірне відчуття легкості й польоту.

Достатньо миті – і скутер готовий до руху.

Електроскутер jetscoot Chopper edition має плавне, але в той же час, динамічне і швидке прискорення. Максимальну швидкість в 50 км / год електроскутер досягає всього за 8 секунд. До того ж, поїздка буде майже беззвучною, що дозволяє отримувати від поїздки справжнє задоволення.

  

Екоскутер працює на електричній енергії, тому досить підключити його до розетки, залишити на 6 годин - заряду акумулятора вистачить щоб подолати відстань до 90 км! І ніяких турбот чи клопотів, пов'язаних із заміною масла. Jetscoot Chopper Edition позбавлений будь-якої можливості викидів в атмосферу шкідливих речовин, тому ви можете не хвилюватися за своє здоров'я і за чистоту навколишнього середовища.

Електричний скутер відмінно підходить для пересування по місту.

Мінібайк Jetscoot Chopper - це новий вид екологічного і безпечного пересування. Вам не доведеться реєструвати цей транспортний засіб і отримувати номерні знаки - для проїзду дорогами загального користування будуть потрібні лише водійські права категорії А1.

Ви можете купити електроскутер jetscoot Chopper edition в нашому магазині і насолоджуватися легкої дорогий і відчуттям польоту.