Електроскутер - це швидко, економно і без заторів

Ті, кому не подобається стояти на зупинці в очікуванні транспорту, а потім ще й їхати в переповненому маршрутному авто, можуть "пересісти" на компактні електричні скутери. Популярність на цей вид транспорту зростає як серед жителів міст, так і приміських населених пунктів. Виробники не відстають від попиту і випускають все більше найрізноманітніших байків - від складних до гоночних.

Електроскутер Notebike Mini

Складаний електроскутер призначений для щоденного використання при поїздках на короткі відстані. Він компактний, міцний, простий в застосуванні і досить легкий, що дає можливість зручно транспортувати його в автобусі чи метро.

Максимальна швидкість: 25 км/год
Запас ходу: 30 км
Кількість місць: 1
Максимально допустиме навантаження: 100 кг
Вага: 16 кг

Електроскутер E-mani GOGO

Моторний і швидкий транспортний засіб, чудово пристосований для їзди звивистими міськими провулками. Модель має компактні розміри і невелику вагу, що разом з хорошою балансуванням забезпечує підвищену маневреність і непогану прохідність при різних дорожніх умовах і погоді.

Максимальна швидкість: 50 км/год
Запас ходу: 65 км
Кількість місць: 2
Максимально допустиме навантаження: 180 кг

Електроскутер SEEV Citycoco (британський прапор)

Електроскутер Citycoco SEEV - аналог німецького Scrooser, але за набагато більш приємною ціною. Як класифікувати цей вид транспорту - електроскутер, самокат з сидінням або новий тип чопер-байка, - до сих пір не зрозуміло. Але поступово він набуває все більшої популярності як серед жителів великих міст, так і в невеликих населених пунктах. Широкі колеса, зручні сидіння, стильний зовнішній вигляд роблять цей скутер вельми привабливим для любителів екологічного транспорту. Мало того, ця модель ще й обладнана сигналізацією, що знижує ризик викрадення.

Максимальна швидкість: 35 км/год
Запас ходу: 70-80 км
Кількість місць: 2
Максимально допустиме навантаження: 200 кг
Вага: 55 кг

Електроскутер TRIAD 750 SF3

Компактний засіб пересування для міських жителів. У моделі передбачені укріплені задні колеса, збільшено місце для ніг, а також присутня функція заднього ходу.

Максимальна швидкість: 40 км/год
3-перемикача швидкості: 8, 19, 40 км/год
Запас ходу: 45 км
Кількість місць: 1
Максимально допустиме навантаження: 160 кг
Вага: 30 кг

Електроскутер TRIAD K1

Ще один складаний скутер з алюмінієвою рамою і рідкокристалічним дисплеєм, який показує швидкість руху, температуру і рівень заряду батареї. Має гарну прохідність по різним типам доріг та пересіченій місцевості. Крім стандартних характеристик по переміщенню, від скутера можна ще й заряджати смартфон.

Максимальна швидкість: 35 км/год
Запас ходу: 45 км
Кількість місць: 1
Максимально допустиме навантаження: 120 кг
Вага: 18 кг

Купити електроскутер в нашому магазині >>>