Електроскутер CityCoco Sport, або Поїздка з вітерцем

Скутер Citycoco Sport - екотранспорт майбутнього, який не залишить нікого байдужим, тому що має ряд переваг: надійний, швидкий, економічний і не забруднює навколишнє середовище.

CityCoco Sport - це спортивна версія електричного скутера, яка була розроблена для максимального відчуття зчеплення з дорогою.

Конструкція моделі Sport досить компактна: плоске днище із захованим у ньому акумулятором, рама з гнутих труб, товсті і м'які колеса, які частково замінюють відсутні амортизатори. Зарядка АКБ здійснюється через спеціальний роз'єм.

На кермі скутера розташований інформативний дисплей зі спідометром, є в цій моделі і друге знімне сидіння.

Електричний скутер CityCoco Sport - функціональний скутер, який завдяки високому кліренсу (14,5 см), здатний долати бездоріжжя і нахили до 20°.

Максимальний запас ходу складає 70-150 км (в залежності від АКБ і ваги людини) при їзді в самому ощадливому режимі. Максимальна швидкість досягає близько 60 км / год, причому навіть на досить високій швидкості немає почуття страху, навпаки - є впевненість і почуття «запасу».

На скутері встановлена ​​потужна фара, сигналізація з можливістю блокування коліс і управлінням з телефону, є передня і задня світлодіодні фари, поворотники і дзеркала.

Електроскутер CityCoco Sport - це комфортний, стильний і простий в їзді скутер, яким ви навчитеся керувати за 5-10 хвилин.

Ви можете купити Електроскутер CityCoco Sport в нашому магазині по найвигіднішій ціні в Україні та насолоджуватись своїми поїздками з вітерцем.