Електроскутер CityCoco: розваги на вихідні чи щоденні поїздки?

Транспортні засоби на електричній тязі все більше входять у наше життя. Але так як електромобілі поки ще досить дорогі і доступні невеликої частини населення, всілякі електровелосипеди, електробайкі і електроскутери цілком може дозволити собі кожен. Головна перевага елетротранспорта - відсутність шкідливих викидів у атмосферу, економічність, просте керування і експлуатація.

Електричний скутер CityCoco: особливості

Електричний скутер CityCoco - це мікс самоката та скутера. Їде тихо, досить швидко і далеко, та ще й на електриці - ідеальний літній транспорт. Стильні електричні скутери на зразок CityCoco сьогодні привертають до себе все більше уваги.

Це звичайний скутер, але з електричним мотором. Основа - рама зі сталевих труб з плоским днищем; привід - за допомогою електродвигуна, встановленого всередині заднього колеса; їде за рахунок акумулятора, розташованого на рамі в днище або в задній частині, під сидінням. Плюс допоміжні системи: індикатор заряду АКБ, замок-блокіратор, ручка «газу» як в мотоциклі; гальма (на тестових моделях - дискові гідравлічні).

Якщо вимкнути електромотор, встати на підніжку і відштовхуватися однією ногою - то вийде великий самокат; а якщо сісти на сідло і відштовхуватися двома ногами - то виходить «беговел» для дорослих. А для них права і не потрібні. Та й в реальності електроскутер не сприймається транспортом, на який потрібні права.

CityCoco Classic – це гарне втілення електроскутера в його основному вигляді. Він зручний, комфортний, стильний і простий для їзді (можна навчитися їздити на 5-10 хвилин).

Електроскутер CityCoco швидко набуває популярності в середовищі покупців екологічного транспорту. В нашому магазині ви можете купити електроскутер CityCoco - будь-яку модель - за найвигіднішою ціною в Україні та насолоджуватись своїми поїздками з вітерцем.