Електроскутер Citycoco: є чим здивувати

Маневрений, потужний, стильний і мінімалістичний. Це перше, що хочеться сказати про електричний скутер серії Citycoco. І переваг у цього електроскутера, дійсно, більш ніж достатньо. 

Електроскутер CityCoco Harley

Наприклад, його не потрібно заправляти бензином, технічно Citycoco - не складніший велосипеда, але дискова гідравлічна гальмівна система, яка працює на всі 100%, забезпечує комфорт водієві і безпеку під час їзди.

Маневреність електроскутера Citycoco і максимальна швидкість в 35 км/год дозволить дістатися до необхідного місця призначення за лічені хвилини.

Електроскутер CityCoco Sport

Батарея електроскутера розташована в основі рами, мотор - у колесі. Тому з першого погляду здається, що це звичайний самокат. І це правда, з технічного боку, тому що на ньому можна їздити там, де не можна їздити звичайному транспорту: в парку і невеликих скверах, і ніякої реєстрації вам не буде потрібно, адже знову ж таки - це все-таки самокат.

Електроскутер CityCoco Ride Pro

У додатку для смартфона можна вибрати режим їзди - звичайний, спорт або економія енергії, а також зробити настройки за 4-ма параметрами: швидкість, потужність, прискорення і тяга на підйомі.

Купуйте електроскутер Citycoco в нашому магазині, з одним або з подвійним сидінням для пасажира, і ви обов'язково будете в центрі уваги. Він виглядає стильно і пройти повз нього - просто неможливо!