Електросамокаты в Україні

Електросамокаты сьогодні - це досить популярний вид персонального транспортного засобу. Це вибір того, хто віддає перевагу комфортному, компактний і екологічний вид пересування. Аби не допустити витрачати свій час на простий в пробках, багато хто замислюється про вибір такого транспорту, адже на ньому зручно і легко переміщатися. Саме для цього і був винайдений електросамокат.

Електросамокат Ninebot by Segway KickScooter ES1 - новинка нашого магазину

Електричний самокат - вже давно не новинка, сьогодні його використовують не тільки діти, а й дорослі: жителі міста щодня проробляють довгий шлях від будинку до роботи, в магазин, гості або просто під час прогулянки з друзями.

Електросамокат зручний в застосуванні, так як він завжди може бути з вами, навіть в подорож: він швидко складається / розкладається, може поміститися в сумку. Вам не потрібно буде думати, де залишити засіб пересування.

Електросамокат ROVER K2 - новинка нашого магазину

 

У нашому інтернет магазині ви можете купити самі різні моделі електросамокатів - пропонуємо вам електросамокати від популярних виробників, які припадуть вам до смаку.

Електросамокат складається з електричного двигуна, акумулятора, металевої рами і коліс. На одному заряді акумулятора, як правило, можна проїхати до 50 км. Погодьтеся: це чимало. Крім двигуна і акумулятора електричний самокат може бути оснащений додатковими пристосуваннями, такими, як сидіння, додаткові колеса, фари.

 

Якщо ви захотіли прокатись на електросамокаті, вибирайте в нашому каталозі модель, що вам найбільше до вподоби і робіть замовлення, а наші компетентні спеціалісти нададуть вам всю необхідну інформацію про цей вид транспорту, щоб ви могли максимально насолодитись своїми поїздками.