Електросамокати подобаються всім

Це літо стало для нас відкриттям: ми зробили висновок - електросамокати подобаються всім. І дорослим, і дітям. Чому б і ні? Електросамокат - це дуже мобільний електричний транспорт. Він компактніше і легше велосипеда, а в більшості випадків - і дешевше. Це той вид транспорту, на якому можна не тільки кататися, розважаючись, але і їздити у справах на істотні відстані - в магазин, університет або на роботу.

Електросамокат Inokim OX HERO - це ідеальне поєднання інноваційних технологій і стильного внешнеговіда. Складна конструкція самоката дозволяє взяти його з собою в метро, в офіс або покласти в багажник авто.

Електросамокати ідеально підходять для комбінованих поїздок, коли частина маршруту проробляється на громадському транспорті. Як розповідали наші покупці, вони активно використовують електросамокати в своїх подорожах в якості допоміжного транспорту для екскурсій.

А все тому, що головні якості електросамоката - це легкість, компактність, простота в застосуванні, і, до того ж, стильний зовнішній вигляд. Водити самокат - одне задоволення, та й електросамокат - повністю безпечний транспорт.

Електросамокат INOKIM QUICK 3 - це персональне екологічне засіб пересування, позашляховик в світі електросамокатів.

Друзі, в нашому магазині електротранспорту ви можете купити стильні, сучасні електричні самокати чудової якості за вигідними цінами. Приходьте до нас за новинками!