Нове покоління: Ninebot KickScooter MAX G30E II Powered by Segway
З одним з найбільших у своєму класі запасом ходу (65 км), міцними та зручними 10-дюймовими пневматичними шинами та легко складною рамою, Ninebot KickScooter MAX G30E II створений для того, щоб подарувати райдерам більш надійні та приємні враження від їзди.








Технічні характеристики
| Тип батареї | Литієва |
| Вікова група | Для дорослих |
| Призначення | Для міста |
| Діаметр переднього колеса | 10" |
| Діаметр заднього колеса | 10" |
| Амортизація | Без амортизації |
| Тормозна система | Електронна |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Дальність поїздки | 65 км |
| Час заряджання | 6 год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Чорний |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Максимальна потужність | 700 Вт |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Особливості | Вологозахист, дисплей, передня фара, рекуперація, складна конструкція |
| Габарити | 1167 × 472 × 1203 мм |
| Вага | 19.9 кг |
| Ємність батареї | 15.3 А·ч |
| Напруга батареї | 36 В |
| Колесна база | 1167 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Габарити упаковки | 61 × 22 × 120 см |
| Вага в упаковці | 23.75 кг |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації



























