Ninebot kickscooter f65i на базі segway. Приготуйтеся до нових пригод F65I!
Подорож ще ніколи не була такою простою! Ninebot KickScooter F65I перетворить ваші щоденні поїздки на приємну подорож завдяки сучасному дизайну, швидкості 25 км/год та унікальним функціям. Завдяки збільшеному запасу ходу до 65 км та великим пневматичним шинам ви можете розширити свій маршрут і з комфортом пересуватися містом. Ця модель не тільки функціональна, але й забезпечує вашу безпеку завдяки вбудованим індикаторам, роблячи вас та ваш напрямок видимими для інших!

Зберігайте спокій та насолоджуйтесь поїздкою на відстань до 65 км!
Завдяки акумулятору підвищеної ємності 551 Втч, який можна зарядити за 5 годин, задоволення від їзди стає ще довшим! Вам більше не потрібно турбуватися про батарею, щоб приєднатися до друзів та сім'ї після робочого дня, що дозволяє збільшити відстань до 65 км. Крім того, розміщення акумулятора на ширшій підніжці (шириною 210 мм) підвищує стійкість, дозволяючи вам просто насолоджуватися пересуванням містом.

Комфортна та надійна їзда з великими пневматичними шинами
Не потрібно обмежувати себе складними дорогами, завдяки 10-дюймовим великим пневматичним шинам (з внутрішньою камерою) вони не лише забезпечують повний комфорт, а й поглинають удари. Крім того, шина складається з полімерної підкладки та зносостійкого протектора для інтенсивного використання. І останнє, але не менш важливе: задній привід Ninebot F65I забезпечить стабільне керування, дозволяючи вам вільно дослідити околиці.
Могутній мотор, який пронесе вас містом!
Могутній двигун розжене вас вперед з максимальною швидкістю до 25 км/год. Його екологічно чистий електричний двигун дозволяє насолоджуватися щоденними поїздками на роботу без шуму. Номінальна потужність двигуна (400 Вт) ідеально підходить для круїзів, а якщо пагорби кидають виклик, максимальна вихідна потужність 700 Вт допоможе піднятися на них під кутом до 20%. Залежно від вашого стилю керування або настрою ви можете перемикатися між режимами керування Eco, Standard і Sport, а також з режимом Walk, якщо ви коли-небудь знаходитесь в пішохідній зоні, KickScooter F65 матиме максимальну швидкість до 3-5. км/год, спеціально створений для цієї мети.

Надійний, легко складається і компактний для зберігання: у F65I є все!
Зручно використовувати стільки ж, скільки і зберігати! Після того, як ви закінчите подорож або вам потрібно буде скористатися громадським транспортом, ви можете легко скласти свій F65I всього за 2 кроки. KickScooter був розроблений, щоб бути компактним, портативним і в той же час дуже міцним завдяки рамі із вуглецевої сталі з трикутником, яка може витримувати максимальне корисне навантаження 120 кг.

Фари, відбивачі та нові вбудовані індикатори: все для вашої безпеки!
Висвітлюйте дорогу вбудованим переднім світлодіодним ліхтарем, що не осліплює, потужністю 2,1 Вт, який освітлює шлях попереду вас, а також ззаду за допомогою задніх/стоп-сигналів. Передні, бічні та задні відбивачі E-MARK забезпечують відповідність вимогам та безпечне керування навіть при слабкому освітленні. Характеристики F65I не тільки стильні, але й дуже високі за трьома важливими параметрами: яскравість, видимість та безпека. Ось чому ми інтегрували передній і задній індикатори, щоб ви могли вказати свій напрямок оточуючим вас.

Рекуперативна гальмівна система та BMS
Чи знаєте ви, що ваш Ninebot F65I KickScooter вловлює енергію вашого руху вперед та під час гальмування? Інноваційна система дозволяє перетворювати кінетичну енергію автомобіля на електричну та переробляти енергію під час гальмування: таким чином, енергія не витрачається марно, а інтелектуальна система керування батареями (BMS) уважно стежить за роботою батареї. Нарешті, F65I забезпечує більш швидке та безпечне гальмування завдяки двом незалежним рекуперативним гальмам, передньому барабанному гальму та електронному задньому гальму!

Вся необхідна інформація на світлодіодному дисплеї панелі приладів
Катаєтеся на своєму KicKScooter і раптом ставите питання, скільки залишилося заряду батареї або який режим їзди ви використовуєте? Одним поглядом можна перевірити всю необхідну інформацію на кольоровому світлодіодному дисплеї панелі приладів. Ви також можете перевірити швидкість руху, якщо переднє світло увімкнено / вимкнено і так далі. Крім того, Bluetooth-підключення до мобіцій програмі Smart Segway-Ninebot дозволяє вам бачити діапазон і дані про поїздку або активувати режим ходьби, якщо це необхідно.


Технічні характеристики
| Тип батареї | Литієва |
| Вікова група | Для дорослих |
| Призначення | Для міста |
| Діаметр переднього колеса | 10" |
| Діаметр заднього колеса | 10" |
| Амортизація | Без амортизації |
| Тормозна система | Барабанна + електронна |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Дальність поїздки | 65 км |
| Час заряджання | 5 год |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Максимальна потужність | 700 Вт |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Особливості | Дисплей, задня фара, передня фара, складна конструкція |
| Габарити | 1196 × 569 × 1237 мм |
| Вага | 21.8 кг |
| Ємність батареї | 12 А·ч |
| Напруга батареї | 46.8 У |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Габарити упаковки | 62 × 29 × 126 см |
| Вага в упаковці | 27.5 кг |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації



























