Міський транспорт нового покоління

Передня та задня підвіска
Запобігайте нерівності та вибоїни завдяки передній та задній еластомерів. Куди б ви не поїхали — поїздка буде плавною, комфортною і легко.

Збільшена дальність ходу
Фірмова технологія SegRange продовжує запас ходу, дозволяючи долати великі відстані. Завдяки вбудованій батареї у поєднанні з SegRange, Ninebot E3 E забезпечує дальність до 55 км.

Потужна їзда щодня
Мотор потужністю 800 Вт забезпечує плавне прискорення та достатню силу, щоб дістатися куди завгодно.

Компактність
Компактний дизайн дозволяє легко зберігати самокат у дорозі.

Зручне перенесення
Електросамокат Ninebot E3 E має легку раму, що робить його простим у перенесенні та ідеальним для міського життя.

Міцна рама з магнієвого сплаву
Електросамокат Ninebot E3 E пройшов суворі випробування: 400 000 циклів надійності підвіски та симульоване тестування на вібрації довжиною 20 000 км, що підтверджує його міцність та надійність завдяки міцності.

Стійкість до зовнішніх впливів
Обладнаний великою відстанню позаду осі колеса, у поєднанні з точно налаштованим кутом нахилу кермової стійки та демпфуванням керма, самокат забезпечує підвищену стійкість до зовнішніх впливів та зберігає стабільну їзду навіть у непередбачуваних умовах.
Керування
Зігнуте кермо забезпечує зручне захоплення. Завдяки збалансованому поєднанню відстані за віссю та демпфування керма, електросамокат легко контролюється та дарує плавну та комфортну поїздку.
Захист від ковзання
Власна розробка Segway — система TCS (Traction Control System) — використовує інтелектуальні технології, щоб забезпечити Ninebot E3 E відмінне зчеплення з дорогою та контроль, навіть на високих швидкостях та слизьких поверхнях. Ця функція запобігає заносам і ковзанням, гарантуючи безпечну та впевнену їзду.
10-дюймові безкамерні шини
Електросамокат Ninebot E3 E оснащений безкамерними шинами з більшою площею контакту з дорогою, що значно покращує зчеплення та забезпечує більш плавну їзду.

Переднє барабанне гальмо, заднє електронне гальмо
Стабільне гальмування для більш безпечної їзди завдяки поєднанню переднього барабанного та заднього електронного гальма.

Інформація на одному погляді
дисплей показує в реальному часі такі дані, як швидкість, режими їзди та стан батареї. Екран залишається добре видимим навіть при яскравому сонячному світлі.

Технічні характеристики
| Тип батареї | Литієва |
| Вікова група | Для дорослих, для підлітків |
| Призначення | Для міста |
| Діаметр переднього колеса | 10" |
| Діаметр заднього колеса | 10" |
| Амортизація | Передня та задня |
| Тормозна система | Барабанна + електронна |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Дальність поїздки | 45 км |
| Час заряджання | 5.5 год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | Чорний |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Максимальний кут підйому | 18° |
| Особливості | Дисплей, задня фара, передня фара, поворотники |
| Габарити | 1165 × 563 × 1235 мм |
| Вага | 17.5 кг |
| Ємність батареї | 7.65 А·ч |
| Напруга батареї | 36 В |
| Колесна база | 254 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Габарити упаковки | 121 × 57 × 127 см |
| Вага в упаковці | 24 кг |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації



























