Легка поїздка
E2 Plus E II дозволяє вам ефективно справлятися зі щоденними поїздками на роботу, у студентське містечко чи на відпочинок.

Комфортна подорож
Завдяки передній ресорній підвісці довжиною 27 мм система амортизації E2 Plus E II забезпечує м'яку та комфортну їзду на різному типі доріг.

Зробіть подорож більш потужною
Двигун з максимальною потужністю 500 Вт забезпечує велику силу для прискорення, вільну їзду та підйом на схил до 12°!

Достатній діапазон для подорожі:
- Екорежим на 15 км/год. Збереження енергії для збільшення запасу ходу. Спортивний режим на швидкості 25 км/год. Велика швидкість, прискорення та потужність.

Панель приладів великого розміру
Серія E2 має найкращий дизайн приладової панелі, що дозволяє чітко бачити швидкість та рівень заряду батареї. Ергономічний кут нахилу екрану забезпечує комфорт та легкість перегляду під час їзди.

Розумний додаток Segway-Ninebot:
- Блокування та розблокування свого електросамокату.
- Зміна швидкості та прискорення.
- Перегляд залишку заряду батареї.
- Оновлення прошивки.
- Посібники.
- Центр допомоги.

Внутрішні порожні шини, що не потребують обслуговування
E2 Plus E II поставляється з внутрішніми порожніми шинами розміром 8,1 дюйми, щоб забезпечити безтурботну їзду. Шини стійкі до проколів, не вимагають обслуговування і мають кращу здатність поглинати удари.

Подвійна гальмівна система
Комбінація переднього електронного гальма та заднього механічного барабанного гальма (керованого одним важелем) забезпечить ефективне та надійне гальмування.

Повна система світла
E2 Plus E II оснащений переднім світлом потужністю 2,1 Вт, що забезпечує кращу видимість у темряві на відстані до 13,5 метрів. Вбудовані покажчики повороту та задній стоп-сигнал гарантують, що вас помітять, щоб уникнути зіткнень.

Захистіть акумулятор
6-ступінчастий механізм захисту, розроблений Segway-Ninebot, забезпечує безпеку та довговічність акумулятора.

Водостійкість
Завдяки водостійкій конструкції IPX4 ви зможете легко їздити за різних погодних умов.
Технічні характеристики
| Вікова група | Для дорослих, для підлітків |
| Призначення | Для міста |
| Діаметр переднього колеса | 8.1" |
| Діаметр заднього колеса | 7" |
| Тип приводу | Передні |
| Амортизація | Передня |
| Тормозна система | Барабанна + електронна |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Дальність поїздки | 25 км |
| Час заряджання | 7.5 год |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Колір | Чорний |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Максимальний кут підйому | 12° |
| Особливості | Вологозахист, дисплей, задня фара, передня фара, рекуперація, складна конструкція |
| Габарити | 1081 × 475 × 1177 мм |
| Вага | 16 кг |
| Ємність акумулятора | 220 Вт·ч |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Габарити упаковки | 47 × 29 × 113 см |
| Вага в упаковці | 21 кг |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації
























