
Шини шириною 80 мм. Найкраще зчеплення.
Використовуйте цей розділ, щоб описати набір характеристик продукту, додати посилання на серію сторінок або відповісти на поширені запитання щодо ваших товарів.

5-дюймовий LED-екран
Використовуйте цей розділ, щоб описати набір характеристик продукту, додати посилання на серію сторінок або відповісти на поширені запитання щодо ваших товарів.

Нижнє автоматичне освітлення з функцією сенсорного визначення
Використовуйте цей розділ, щоб описати набір характеристик продукту, додати посилання на серію сторінок або відповісти на поширені питання про ваші товари.

Натхненний механікою. Створено для вражень. Потужність 1900 Вт. Екстремальне прискорення

Максимальний ухил — 45% Здатність долати підйоми

Передні та задні подвійні амортизатори

Акумулятор BMS 46,8*12,75 Ач. Підтримує швидке заряджання, повністю заряджається за 2 години. Вантажопідйомність 150 кг. Вбудована сталева рама автомобільного класу. Водонепроникність IPX6. Їзда за будь-якої погоди. Обладнаний системою TCS. Зчеплення, якому можна довіряти
Двоканальна інтеграція з Find My
Ви зможете знайти його на своєму iPhone, навіть коли він не в ньому. Підтримка Google Find My Device незабаром з'явиться через OTA-оновлення.
Автоматичне розблокування
| Максимальна швидкість км\год | 50 |
|---|---|
| Час заряджання час | 7 |
| Запас ходу км | 110 |
| Максимальне навантаження кг | 150 |
| Вологозахист | IPX6 |
| Підвіска |
Damping Arm™ Suspension System |
| Акумулятор | 46.8В, 899Вт·ч |
| Вага | 35.6 кг |
| Розміри |
1360 × 627 × 1400 мм (у розкладеному вигляді) |
| Час заряджання |
5 годин (стандартний режим) |
| Пікова потужність | 2200Вт |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Особливості |
Режим руху: Задній привід |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Запас ходу |
110 км (при швидкості 15 км/год) |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр дисків | 12 безкамерних/позашляхових |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Вікова група | Дорослий |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації






















