Електросамокат Navee GT5 Pro








| Максимальна швидкість км\год | 25 |
|---|---|
| Час заряджання час | 7 |
| Запас ходу км | 75 |
| Максимальне навантаження кг | 130 |
| Вологозахист | IPX5 |
| Підвіска |
Передня вилка та задній амортизатор |
| Акумулятор | 46.8 561 Вт&ч |
| Вага | 24.9 кг |
| Розміри |
1198×600×1280 мм (у розкладеному вигляді) |
| Час заряджання | 7 годин |
| Пікова потужність | 1350 Вт |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Особливості |
Привід: Задній привід |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Запас ходу | 75 км |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр дисків | 10 безкамерних |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Вікова група | Дорослий |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації


















