









| Максимальна швидкість км\год | 25 |
|---|---|
| Час заряджання час | 8 |
| Запас ходу км | 50 |
| Максимальне навантаження кг | 120 |
| Вологозахист | IPX5 |
| Акумулятор | 48 В, 765 Вт&ч |
| Вага | 21 кг |
| Розміри | 1180 х 540 х 585 |
| Час заряджання | 8 годин |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Особливості |
Bluetooth |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Запас ходу | 50 км/год |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр дисків | 10 безкамерних |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Вікова група | Дорослий |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації


















