









| Максимальна швидкість км\год | 25 |
|---|---|
| Час зарядки годину | 10 |
| Запас ходу км | 75 |
| Максимальне навантаження кг | 120 |
| Вага | 23 кг |
| Розміри |
У розкладеному вигляді: 1192 х 585 х 1245 мм |
| Час заряджання | 10 годин |
| Пікова потужність | 1000 Вт |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Особливості |
Дисплей |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Запас ходу | 75 км |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр дисків | 10 безкамерних |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Вікова група | Дорослий |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації






















