Електросамокат Navee G5 Max

Подвійна система підвіски
Пружинна передня вилка і задній демпфуючий важіль™
Система підвіски забезпечує чудове поглинання ударів, даруючи плавну їзду.

Максимальний запас ходу до 55 км
Акумулятор ємністю 358 Вт забезпечує більш тривалі поїздки і меншу потребу в підзарядці.


Завдяки барабанним гальмам і EABS кожне гальмування залишається впевненим і контрольованим. Вони також потребують менше обслуговування, забезпечуючи надійну безпеку для щоденних подорожей.

Зберігайте стійкість під час дощу або на слизьких дорогах — система контролю тяги (TCS) забезпечує стабільність та безпеку поїздки, куди б не вів вас міський маршрут.

Система керування акумулятором (BMS) забезпечує шість рівнів захисту. Ваш акумулятор надійно захищений від потенційних ризиків, що гарантує його довговічність та надійну роботу.

10-дюймові безкамерні шини
Бескамерна конструкція з протектором для відведення води покращує зчеплення, зменшує втрати енергії та підвищує безпеку руху на мокрій дорозі.

4-дюймовий підвісний дисплей
Легко відстежуйте швидкість, рівень заряду акумулятора та інші параметри — вся потрібна інформація зручно відображається для миттєвого перегляду.
Кут нахилу екрана 14° ретельно продуманий, щоб забезпечити чіткий огляд навіть під час поїздок на відкритому повітрі.

Додаток NAVEE відкриває перед вами цілий світ можливостей, покращуючи враження від поїздки завдяки широкому набору функцій, доступних прямо у вас під рукою.

| Максимальна швидкість км\год | 25 |
|---|---|
| Час зарядки рік | 8 |
| Запас ходу км | 75 |
| Максимальне навантаження кг | 120 |
| Вологозахист | IPX5 |
| Підвіска |
Подвійна система підвіски (передня пружинна вилка + запатентована задня демпфуюча система Damping Arm™) |
| Акумулятор | 46.8 В, 477.36 Вт&ч |
| Вага | 22.6 кг |
| Розміри |
1140 × 573 × 1230 мм (у розкладеному вигляді) |
| Час заряджання | 8 років |
| Пікова потужність | 1000 Вт |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Особливості |
Переднє світло: 4 Вт, висока яскравість |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний нахил | 24% |
| Запас ходу | 75 км |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр дисків | 10 безкамерних |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Вікова група | Дорослий |
Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)
Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.
Більше про доставку та оплату - у розділі >>>
Поки немає інформації


















