Електросамокат, як сучасний транспортний засіб

Що відрізняє електросамокат від інших транспортних засобів? Для початку - це ультрасучасний і технологічний транспортний засіб, який переміщується самостійно за допомогою потужного електричного мотора без відштовхування ногою.

Також від звичайних самокатів вони відрізняються кількома нюансами:

  • акумулятор, що вмонтований в спеціальну підставку для ніг;
  • електропривод, інтегрований в колесо;
  • електронний контролер швидкості розміщений на кермі;
  • комфортне і ергономічне сидіння (на багатьох електросамокатах);
  • фари заднього і переднього світла.

Крім цього, деякі електросамокати оснащуються багажником, кошиком, паркувальної лапкою, дзеркалами заднього виду, але від цього залежить ціна. Також ціна залежить і від таких параметрів, як потужність мотора, ємність батареї, розмір коліс, дизайн. Всі перераховані параметри можуть впливати на максимальну швидкість (5-45 км / ч), вантажопідйомність транспортного засобу і тривалість роботи акумулятора без підзарядки (від 5 до 40 км).

Переваги електросамоката

Електросамокат – це відмінний спосіб пересування для тих, хто не любить громадський транспорт і не готовий стояти в пробках годинами. Транспортний засіб вкрай мобільно, не займає багато місця і екологічно чисте. А з огляду на низьку ціну, електричний самокат стає прекрасною альтернативою автомобілю для щоденних поїздок на роботу.

Транспортний засіб має високу прохідність і дозволяє використовувати його на асфальтовому і навіть грунтовому покритті. Низька посадка - запорука відсутності серйозних травм при падінні, а міцна рама - це надійність і довговічність.

У нашому інтернет-магазині «Elitebike.ua» представлено широкий асортимент відмінного електротранспорту для переміщення по місту. Електросамокати у нас продаються трьох типів:

  • стандартні дво- або триколісні з високою стійкістю;

  • недорогі та безпечні дитячі або швидкісні дорослі;

  • дорожні або позашляхові - для їзди по будь-яким місцевостям.

За детальною інформацією звертайтесь до наших працівників.