Електромотоцикли Super SOCO

1 липня 2017 року в наш магазин надходить друга партія електромотоциклів Super Soco, що так полюбилися українцям. На сьогоднішній день компанія Honda займає 1-е місце в світі з виробництва мотоциклів, які славляться на весь світ своїм инеперевершеними якістю та інноваційними технологіями.

Новинка українського ринку - електромотоцикл Super SOCO:

З огляду на ваші численні запити та відмінні відгуки про ці електромотоцикли, в наш магазин 1 липня надійде друга поставка цього стильного байка - Super SOCO. І перше, що хочеться про нього сказати - зовнішній вигляд. Він бездоганний! 

  

SOCO зовні нагадує потужний бензиновий супер байк, але насправді це електричний мотоцикл, обладнаний літієвим електромотором Bosch 1200 Вт з трьома режимами потужності. SOCO цілком може скласти конкуренцію дизельним і бензиновим автомобілям, особливо, якщо враховувати елегантність цього байка.

 

Алюмінієвий масивний обід 17-ти дюймових коліс обладнано товстими краями і потужними спицями (попереду і ззаду). За умов аварійної їзди - електроскутер SOCO їде на педалях. Педалі, якщо їх повернути, служать повноцінними підніжками, що дуже зручно. 

Важливою деталлю в експлуатації електроскутера є замок керма, який захистить електровелосипед від викрадачів і злодіїв.

У електроскутері вбудовані всі сучасні електронні системи, такі як: бортовий журнал, поворотники, стоп-сигнали, фара з ближнім і дальнім світлом - все те, що робить поїздку максимально безпечною. 

Електромотоцикл Super Soco - потужний мотоцикл з електричним мотором, який характеризується стильним дизайном, хромованими деталями, дисковими гідравлічними гальмами, компактним розміром, потужним двигуном і абсолютної безшумністю під час поїздки. Super Soco створений спеціально для міста.

Встигни зробити попереднє замовлення і стань володарем цього шедевра від дизайнерів компанії HONDA:

чорний, білий, червоний, сірий, оранжевий -

в наявності - вже з 1-го липня!