Електромотоцикли Soco вже в Києві

Стильний яскравий дизайн, компактні розміри, наявність електромотора ідеально поєднується з безшумністю поїздки - все це про унікальні моделі Soco, які з першого погляду навіть складно віднести до певного виду транспорту - чи то це мотоцикл, чи то скутер. Однак наявність педалей остаточно підриває всі стереотипи і відносить Soco в ранг потужних електровелосипедів.

  

Електромотоцикли Soco - це досить гарний транспорт, який спеціально створений для міста.

Оригінальний електродвигун Bosch потужністю 1200 Вт розташований в колесі, має крутний момент 120 N.n., що забезпечує максимальну швидкість електробайка в 55-60 км / год. Пікова потужність електродвигуна становить 1950 Вт. У електромотоциклі передбачений трьохпозиційний перемикач потужності.

Акумуляторна батарея розташована в фальшбаку, важливим є і той факт, що батарея - швидкознімна, вам знадобиться всього 10 секунд, щоб вийняти її. У фальшбаку передбачена і можливість встановлення другої батареї 60в 26Ач, на випадок, якщо пробігу вам не буде вистачати - його можна збільшити другим акумулятором. Якщо другий акумулятор ви ставити не плануєте, то вільний простір можна використовувати в якості великого бардачка.

З одним акумулятором пробіг на ручці газу становитиме до 100 км, з двома АКБ відповідно до 200 км. Для міста цього пробігу більш ніж достатньо!

Спеціально для Super Soco передбачено програмне забезпечення для IOS і Android.

    

Безкамерні 17-ти дюймові колеса зібрані на литих алюмінієвих ободах. Передні покришки - 70/100, задні - 100/70. Гальма - дискові гідравлічні. Діаметр переднього гальмівного диска - 220 мм, заднього - 18 0 мм.

В цілому електромотоцикли Soco - вкрай цікавий агрегат, однозначно заслуговує на увагу.

 

За своїми характеристиками ці мотоцикли трохи поступаються своїм бензиновим конкурентам в швидкості, а ось в іншому - це компактний міський одномісний електробайк з прекрасною маневреністю і динамікою, відмінним пробігом для міста, красивим дизайном і високою якістю збірки.