Електромотоцикл SKAUT U1 з запасом ходу 110 км!

Електромотоцикл SKAUT U1 має легко складальну раму, яка дозволяє помістити його в багажник автомобіля або ліфт житлового будинку, що зручно для його зберігання (або заряду батареї). Спортивна трансмісія і варіатор на дві швидкості дозволяють байкеру пересуватися як в місті, так і по бездоріжжю

.

Електромотоцикл SKAUT U1 може рухатися з максимальною швидкістю до 75 км / год при запасі ходу 110 км. При таких показниках він має корисне навантаження в 150 кг, що дозволяє перевозити дві середніх за вагою дорослих людини або одного їздця і досить важкий вантаж. Необхідно відзначити, що акумулятор витягується з корпусу і заряджається від звичайної побутової розетки. Час заряду може становити від 4 до 6 годин (в залежності від типу акумулятора і мережі).

Виробники цього електромотоцикла стверджують, що пробіг на одному заряді базової моделі SKAUT становить 55-60 км, а швидкість - 50-55 км / год, але літієво-іонні батареї дають можливість мотоциклу досягати швидкість в 75 км / год і пробігати 110 км на одному заряді акумулятора.

Кольорова гама:

    

    

Адаптований до локального ринку, електромотоцикл SKAUT U1 доповнений модулем бездротового зв'язку зі смартфоном власника. З цією метою передбачена спеціальна ніша в корпусі мотоцикла, в якій можна підзарядити смартфон, вивести дзвінок за допомогою гучного зв'язку або послухати музику.

Додаток, встановлений на смартфон, дозволяє побачити місцезнаходження байка в будь-який момент часу, заблокувати або розблокувати його на відстані, навіть перебуваючи в іншому місті, дізнатися інформацію про рівень заряду батареї, залишку шляху, пробігу, температуру, а також скористатися картою доступних зарядних станцій або сервісів.

Так складається рама:

  

Ознайомитися детальніше з технічними характеристиками електромотоциклів SKAUT U1 і SKAUT U2М, ви можете в інтернет магазині ELITE BIKE або зателефонувавши нашому менеджеру, у якого можна замовити тест-драйв.