Електричні скутери і мотоцикли

Існують протилежні точки зору щодо електротранспорту: хтось переконаний, що це рух інтелекту, а хтось інший, сумніваючись в цьому, стверджуючи, що сучасні технології виробництва акумуляторів ще досить слабо розвинені, мовляв такий транспорт не підходить сьогоднішнім дорогах, і що рано говорити про повну заміну вже звичного бензинового транспорту на його електричні аналоги. На жаль, завжди знайдеться той, хто складно сприймає нововведення.

Електромотоцикл ZEF IR (Україна)

Однак всі ми чуємо обурення екологів, їх занепокоєння станом навколишнього нас природи, тому хочеться розібратися - чи варто нам відмовлятися від звичних транспортних засобів на користь електричних?

Що б не говорили скептики, але вже протягом 10 років на світовому ринку лідирує електроскутер. Він навіть успішніший, аніж електрокар. А все тому, що електроскутери, як і електромотоцикли, володіють величезними перевагами над своїми бензиновими побратимами.

Електроскутер E-MANI BRITISH

Електроскутери і електромотоцикли - це транспортні засоби з 2-ма або 3-ма колесами, які приводяться в рух за рахунок роботи електродвигуна. В основному, їх джерело живлення - акумуляторна батарея.

Зовні електроскутери виглядають практично так само, як і бензинові. Єдиною їх відмінністю є відсутність вихлопної труби. Сьогодні електроскутери використовуються з тією ж метою, що і їх бензинові аналоги, стаючи їх серйозними конкурентами.

Електроскутер Seev

Електричні скутери і мотоцикли, на відміну від бензинових, набагато легші в керуванні, вони більш економні в експлуатації і, що зручно, в технічному обслуговуванні. Акумулятор електроскутера можна підзарядити навіть від звичайної електромережі. Доведеться прийняти той факт, що цей унікальний транспорт скоро повністю витіснить з ринку свого бензинового аналога.

Електромотоцикл Super Soco

Переваги електромотоциклів і скутерів над бензиновими аналогами.

  • Практично безшумна їзда.
  • Витрати на електроенергію набагато нижчі за витрати на бензин.
  • Знімні акумуляторні батареї можна заряджати в будь-який момент, скориставшись звичайною електромережею. Немає необхідності їхати на заправну станцію.
  • Витрати на техобслуговування - набагато нижче від бензинових аналогів.
  • Екологічно чисті: практично не викликають забруднення навколишнього середовища в порівнянні з бензиновими скутерами і мотоциклами.

Якщо ви ставите питанням про покупку зручного, безпечного і недорогого електроскутера або електромотоцикла, - ми чекаємо вас в нашому магазині.