Електричні скутери і електромотоцикли

Є кілька категорично різних точок зору: хтось упевнений, що електротранспорт - це інтелектуальний рух, а хтось інший сумнівається в цьому, стверджуючи, що сучасні технології виробництва батарей ще розвинені досить слабо, що такий транспорт не підходить сьогоднішнім дорогам, і що про повну заміну звичного бензинового транспорту на його електричні аналоги говорити рано.

     

На жаль, завжди є той, хто складно сприймає нововведення. Але ми також чуємо обурення екологів, їх занепокоєння станом навколишнього середовища. Тому хочеться розібратися - кого слухати, у що вірити, і чи варто нам відмовлятися від звичних транспортних засобів на користь електричних?

Що б не стверджували скептики, ось уже протягом 10 років на світовому ринку лідирує електроскутер. Він навіть набагато успішний, ніж електрокари. А все тому, що електроскутера, як і електромотоцикли, володіють величезними перевагами над своїми бензиновими побратимами.

Електроскутер jetscoot Chopper edition

  

Електромотоцикли і скутери - це транспортні засоби з 2-ма або 3-ма колесами, які приводяться в рух за рахунок роботи електродвигуна. В основному, їх джерело живлення - акумуляторна батарея.

Електроскутер SEEV Citycoco (британський прапор)

Електроскутери виділені в окрему групу, так як мають колеса меншого діаметру, ніж багато видів мотоциклів. Зовні електроскутери виглядають практично так само, як і бензинові. Єдиним їх відмінністю є відсутність вихлопної труби. Сьогодні електричні скутери застосовуються з тією ж метою, що і їх бензинові аналоги, стаючи їх серйозними конкурентами.

Електроскутер Skaut U1

   

Електричні скутери і мотоцикли, на відміну від бензинових, набагато легше в управлінні, вони більш економні в експлуатації і, що зручно, в технічному обслуговуванні. Акумулятор електроскутера можна підзарядити навіть від звичайної електромережі. І, все-таки, доведеться прийняти той факт, що цей унікальний транспорт незабаром повністю витіснить з ринку свої бензинові аналоги.

Переваги електромотоциклів і скутерів над бензиновими аналогами:

  • Знімні акумуляторні батареї можна заряджати в будь-який момент, скориставшись звичайною електромережею. Немає необхідності їхати на заправну станцію.
  • Практично безшумна їзда.
  • Витрати на електроенергію набагато нижчі за витрати на бензин.
  • Екологічно чисті: практично не викликають забруднення навколишнього середовища в порівнянні з бензиновими скутерами і мотоциклами.
  • Витрати на технічне обслуговування - набагато нижче від бензинових аналогів.
  • У країнах ЄС і США плата за паркування виключена.

З недоліків варто назвати те, що дальність пробігу прямо залежить від рівня заряду батареї, а електричні розетки часто не виходять на вулицю або до сторони дороги. До того ж працездатність батарей знижується при мінусових температурах.

Якщо перед вами стоїть питанням покупки зручного, безпечного і недорогого електроскутера або електромотоцикла, - ми чекаємо вас у нашому магазині.