Елеґантний складний електровелосипед GoCycle

Кілька днів тому відомий британський виробник електричних велосипедів Goсycle представив електровелосипед-трансформер GX, який без перебільшення може стати для любителів велосипедів справжнім шедевром в світі високих технологій.

Новий електричний велосипед Gocycle GX можна розкласти все за 10 секунд.

Традиційно, Goсycle використовує в своїх розробках як власні передові технології, так і останні досягнення велопромишленності.

Але поки ми очікуємо новинку, ви вже сьогодні можете купити GoCycle G3 - складаний, компактний, стильний і досить оригінальний електровелосипед, який впевнено завойовує ваші вдячні відгуки. Це найелегантніший велосипед, який спеціально розробляється для міських поїздок.

Вдосконалене спеціальний додаток для смартфона дозволить вам легко і швидко налаштовувати двигун GoCycle G3 на необхідну потужність. Тільки уявіть: на одному заряді батареї ви зможете проїхати до 80 км, а якщо ще й допомагати педалями, використовуючи запрограмовані режими їзди, то пробіг істотно збільшиться.

Gocycle G3 - зразок відмінної ергономіки та дизайну, до того ж цей велосипед має досить компактні розміри в складеному вигляді, що дуже зручно для його транспортування/зберігання: вам не треба буде ні чохол, ні чемодан - у велосипеда є свій невеликий рюкзачок, в який можна покласти всі необхідні в дорозі речі. 

Вибирайте бажаний колір - билый, синій чи чорний - і купляйте GoCycle G3 в нашому магазині в Києві.

Беріть з собою GoCycle G3, виходьте на вулицю і насолоджуйтесь своїми емоціями.