Думали, Вас невозможно удивить?

Потужний, брутальний, стильний, мінімалістичний. Це все про електроскутер SEEV Citycoco. І ми сподіваємося, він сподобається вам так само, як і нам. :)

Переваг у цього електроскутера - більш ніж достатньо. Наприклад, його не потрібно заправляти бензином, технічно SEEV Citycoco - не складніше велосипеда. Однак гальмівна система - дискова гідравлічна, яка працює на 5+, забезпечуючи комфорт і безпеку під час їзди.

Маневреність електроскутера SEEV Citycoco і максимальна швидкість в 35 км / год дозволить водієві дістатися пункту призначення за лічені хвилини.

Батарея знаходиться в основі рами, а мотор - в колесі. Тому з першого погляду може здатися, що це - звичайний самокат. Технічно - це і, правда, самокат, тому що на ньому можна їздити там, де не можна їздити звичайному транспорту: в парку, невеликих скверах. Та й реєстрація не потрібна, адже знову ж таки - це все-таки самокат.

У додатку для смартфона можна вибрати режим їзди - звичайний, спорт або економія енергії, а також зробити настройки по 4-м параметрам: швидкість, потужність, прискорення і тяга на підйомі.

Купуйте електроскутер SEEV Citycoco в нашому магазині, і ви обов'язково будете в центрі уваги. Seev виглядає стильно і просто неможливо пройти мимо!

Купуйте найкрасивіший електросамокат в різній колірній гаммі, з одним або з подвійним сидінням для пасажира, - вибирайте.