Для чого вам електровелосипед?

Друзі, давайте поговоримо про електровелосипед. З одного боку, ми все частіше зустрічаємо власників цього електробайка, а з іншого - все більше людей запитують нас про ці велосипеди.

Зараз навіть смішно згадувати, коли за часів спортивного катання і веломарафонів електробайкі вважалися безглуздим і нещадним злом, однак тепер ми всі вже далекі від такої думки.

Нам цікаво, поділіться з нами своєю думкою в наших соцмережах, чи є у вас електровелосипед, пробували осідлати цей байк раніше чи ні, що в ньому вам сподобалося і що, можливо, хотілося б доопрацювати, які моделі на ринку електровелосипедів вам найбільше до душі?

А ще цікаво, навіщо ви купили електровелосипед? Які цілі переслідували, наскільки покупка електробайку була продиктована практичністю? Чи це гаджетоманія, спортивний інтерес? Звідки прийшов перший поштовх?

Також цікаво знати ваші відчуття від їзди, як вас сприймають велосипедисти, прихильники звичайного байка. З ким ви катаєтесь?

Одним словом, все це цікаво, тому що подобається нам чи ні, але електровелосипеди займають свою нішу, і, можливо, за ними майбутнє. Вірніше, ми впевнені в цьому.

Приходьте до нас в магазин, ми раді кожному, і завжди готові допомогти порадою. Ми пропонуємо всім бажаючим провести тест-драйв вподобаної моделі байка перед своєю покупкою. І, звичайно ж, приєднуйтесь до нас в соціальних мережах  FaceBook, YouTube, Instagram, де першими будете дізнаватися найрізноманітніші цікаві фактів про електровелосипед і інші новинки нашого магазину, зможете купити бажаний електротранспорт за акційною ціною.

Магазин ELITE BIKE пропонує своїм покупцям консультативну допомогу 24/7 і доступну політику ціноутворення.